« Wróć do listy inwestycji

Pawie Ogrody


Pawie Ogrody to nowa inwestycja premium położona na skraju Parku Potulickich w Pruszkowie. To 95 apartamentów o wysokim standardzie w budynku zbudowanym z zastosowaniem nieszablonowych rozwiązań. Naszym zamysłem jest dom-ogród, który łączy ludzi wymagających i nietuzinkowych.

Mieszkańcy, patrząc przez okno, widzieć będą unikalny, zabytkowy Park Potulickich, a ich dom będzie jego integralną częścią. Ponad 23 hektary zieleni znajdują się na wyciągnięcie ręki – Park zaczyna się tam, gdzie kończą się granice Pawich Ogrodów.

Pomimo bliskości zieleni, inwestycja mieści się w centrum Pruszkowa, otoczona restauracjami, kawiarniami i usługami. W okolicy znajdują się szkoły i przedszkola. Dojazd do centrum Warszawy zajmuje 20 minut. Ty decydujesz czy koleją WKD, SKM, Alejami Jerozolimskimi, czy autostradą A2.

W ręce mieszkańców oddajemy prywatny ogród, który w harmonii łączyć będzie się z Parkiem. Ogród, który służyć będzie jako miejsce do spędzania czasu na wyłączność mieszkańców Pawich Ogrodów, oraz ich najbliższych.

Dbamy o zrównoważony rozwój, wobec czego Pawie Ogrody to inwestycja ekologiczna. Budynek zaopatrzony będzie w panele fotowoltaiczne, generujące energię dla części wspólnych. Z kolei system zagospodarowania wody deszczowej odpowiedzialny będzie za podlewanie ogrodu i zieleni, oraz do zaopatrywania toalet wewnątrz budynku.

W ręce mieszkańców oddajemy różnorodne lokale o powierzchniach dostosowanych do każdej potrzeby – zaczynając od kawalerek, na dwupoziomowych apartamentach kończąc. Każde mieszkanie posiada swój balkon, loggie,lub obszerny taras.

Poznaj Pawie Ogrody

Numer telefonu:

+48 513 092 007

email:

pawieogrody@fib.com.pl

Adres inwestycji:
ul. Pawia, Pruszków

95 mieszkań na sprzedaż

5 700 m² powierzchni użytkowej mieszkalnej

4 kondygnacje nadziemne

20 minut do centrum Warszawy

garaże podziemne

obszerne tarasy

prywatny ogród

 

Rozpoczęcie prac:

Październik 2020

Planowane zakończenie prac:

Koniec 2022

Wyszukaj mieszkanie


Wyszukaj
MiastoInwestycjaNumerMetrażPiętroPokojeCenaStatusPlan