O nas

Jesteśmy rodzinną firmą deweloperską z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele inwestycji, które znalazły uznanie wśród najbardziej wymagających klientów. Realizujemy nowoczesne projekty uwzględniające aktualne trendy w sektorze mieszkaniowym, inwestycje funkcjonalne, energooszczędne i komfortowe.

Oferujemy kompleksowy zakres współpracy. Zajmujemy się pełną obsługą nowopowstających inwestycji — od zakupu, obsługi prawnej oraz przygotowania, po realizację projektu. Proponujemy klientom nowoczesne i komfortowe mieszkania na sprzedaż. Jako deweloper z dużym doświadczeniem, doskonale orientujemy się w aktualnych wymaganiach branży i standardach narzucanych przez rynek nieruchomości. To pozwala nam oferować mieszkania w prestiżowych lokalizacjach, uwzględniających potrzeby klientów oraz łatwy dojazd do pozostałych dzielnic w mieście i na obrzeża.

Realizujemy projekty na terenie województwa Mazowieckiego, przede wszystkim w najbardziej pożądanych lokalizacjach Pruszkowa i Grodziska Mazowieckiego, ale i w Łodzi, Piastowie i Żyrardowie.