« Wróć do listy inwestycji

Zapraszamy do kontaktu

Trójmiasto Ogrodów – Segmenty

Trójmiasto Ogrodów to kameralna inwestycja na pograniczu Podkowy Leśnej i Brwinowa. To 9 budynków podzielonych na 36 samodzielnych lokali w schludnej scenerii i w nowoczesnej architekturze.

Każdy lokal posiada powierzchnię 118,30 m² podzielone na parter i piętro, co gwarantuje przestrzeń i dowolność aranżacji. Ogródek, oraz obszerne tarasy na obu piętrach to rozwiązania, które dają mieszkańcom prywatną przestrzeń do spędzania czasu w swobodny sposób. Do każdego lokalu przypisane są też dwa miejsca postojowe.

Trójmiasto Ogrodów to ekologiczne osiedle – każdy z budynków posiadać będzie panele fotowoltaiczne, które zaopatrzą mieszkańców w źródło odnawialnej energii, której generacja nie zanieczyszcza środowiska. Energia ta będzie również wykorzystywana na potrzeby ogrzewania oraz chłodzenia budynku, co pozwala na nie korzystanie z ogrzewania gazowego. To nowoczesne rozwiązanie to również oszczędność dla mieszkańców, których domy stają się w części samowystarczalne.

Osiedle mieści się na uboczu, z dala od miejskiego hałasu, jednak zachowuje bliskość do naturalnych uroków pobliskich miejscowości, które ze względu na swoją urokliwość określone są tytułem miast-ogrodów. W pobliżu znajduje się również przedszkole oraz szkoła podstawowa, a stacje WKD i Kolei Mazowieckich oddalone są o niewielki dystans.

Dane kontaktowe

Numer telefonu:

+48 513 092 007

email:

p.murawska@fib.com.pl

Lokalizacja:
ul. Osiedlowa, Brwinów

36 lokali na sprzedaż

118,30 m² powierzchni mieszkalnej w każdym lokalu

kondygnacje nadziemne

Ogródek

Obszerne tarasy

2 miejsca postojowe na lokal

Koniec pierwszego etapu:
IV kwartał 2021

Wyszukaj mieszkanie

Kontakt

FIB Development Sp. z o.o.

ul. Radnych 10/U4
05-800 Pruszków
woj. mazowieckie

NIP: 5291805520

tel. +48 516 996 095
e-mail: biuro.pruszkow@fib.com.pl