Nowa inwestycja w sercu Grodziska Mazowieckiego

21.01.2020

Samo centrum Grodziska Mazowieckiego, nowoczesne budownictwo z dbałością o detale i komfort mieszkańców. Rozpoczyna się budowa pierwszego etapu nowej, atrakcyjnej nieruchomości w samym sercu miasta.

Inwestycja przy ul. Obrońców Getta w Grodzisku Mazowieckim to nowoczesny budynek usytuowany w dynamicznie rozwijającym się śródmieściu. Pomimo centralnego umiejscowienia inwestycja plasuje się w spokojniejszej części, co zapewnia komfort ciszy mieszkańcom, przy zachowaniu bliskości pobliskich udogodnień.

Poza otaczającymi restauracjami, sklepami i usługami budynek położony jest 350 metrów od centrum kultury, kina, oraz galerii handlowej Grodova, a Grodziska stacja Kolei Mazowieckich oddalona jest o zaledwie kilkominutowy spacer. Dodatkowo, najbliższy plac zabaw położony jest w promieniu trzystu metrów, a w pobliżu znajduje się szkoła podstawowa i liceum.

Oferujemy 147 mieszkań na sprzedaż o łącznej powierzchni ponad 7 100 m² rozłożone na pięciu kondygnacjach. Ponadto, dla komfortu mieszkańców, ponad 800 m² powierzchni przeznaczonych będzie na usługi.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań w Grodzisku!