Unikatowe apartamenty 20 minut od centrum Warszawy

07.09.2020

Zarezerwuj już dzisiaj!

Pawie Ogrody to nasza najnowsza inwestycja położona w sercu miasta Pruszków. 95 prestiżowych apartamentów z widokiem na magiczny Park Potulickich, w otoczeniu wyjątkowej zieleni, jednak w pobliżu kawiarni, restauracji i usług.

Zlokalizowane w miejscu wyjątkowym – Park zaczyna się tam, gdzie kończą się granice inwestycji. Śpiew ptaków, szum drzew i malownicze stawy to niezaprzeczalne atuty budynku, którego lokalizacje ciężko jest przebić – w takich okolicznościach może mieć swoje mieszkanie w Pruszkowie!

Budynek zaprojektowany jest w wysokiej jakości, w celu zapewnienia komfortu najbardziej wymagającym klientom. Oferujemy kawalerki, jak i dwupoziomowe apartamenty, a każdy lokal wyposażony jest w obszerny taras, loggię, lub balkon.

Zobacz film promocyjny:

https://youtu.be/tmbTjkfrFhc

Do dyspozycji mieszkańców oddajemy specjalnie zaprojektowany ogród, który swoim klimatem nawiązuje do okolicznej zieleni Parku Potulickich. Liczymy na to, że ogród ten będzie Twoim nowym ulubionym miejscem do spędzania czasu.

Budynek jest samowystarczalny – wyposażony w panele fotowoltaiczne generujące prąd, oraz w system zagospodarowania wody deszczowej, który będzie odpowiedzialny za podlewanie roślinności i wodę w toaletach.

Chcesz dojechać do Warszawy? Idealnie się składa. Do centrum dojedziesz w 20 minut. Ty decydujesz, czy autostradą A2, Alejami Jerozolimskimi, czy też pociągiem WKD lub SKM.

Poznaj Pawie Ogrody i dowiedz się więcej tutaj.